KLICTRAVEL.CZ > Malá Úpa > Pension Černava

Pension Černava
Malá Úpa

Název penzionu je odvozen od jeho polohy v údolí Černé vody, kterým prochází turistická cesta mezi Horní Malou Úpou - Pomezními Boudami a Spáleným Mlýnem. Stejně jako celá oblast východních Krkonoš patří i lokalita Černé vody ke klidovým zónám Krkonošského národního parku. Ve spojení s vysokým standardem poskytovaných služeb, možnostmi sportovního vyžití v kterémkoliv ročním období je to ideální předpoklad k prožití nádherné dovolené či víkendového pobytu. Pro hosty je připraveno 10 pokojů, převážně dvoulůžkových, s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem programů. Pro náročnější hosty připravujeme apartmán a postupné zavádění možnosti internetového připojení. Celková kapacita je 20 lůžek.
Ubytovaným hostům nabízíme stravování formou polopenze nebo jen se snídaní ve stylové restauraci s vlastní kuchyní, která se orientuje na typické české pokrmy. Základní snídaně - kontinentální je denně rozšířena o teplý či studený pokrm. Večeře vždy začíná polévkou a končí moučníkem. K dispozici je rovněž bar se značkovými nápoji, „Budvárkem“ a kávou Alffredo. Po večeři je možné v restauraci posedět a bavit se třeba karetní hrou, sledováním velkoplošné barevné televize, nebo jen tak povídáním při dobrém víně či pivečku.

Kontaktní informace

Pension Černava Malá Úpa

REZERVACE UBYTOVÁNÍ
Pension Černava  - Malá Úpa

Pension Černava

Cykloturistika Parkoviště WC TV / Sat Restaurace Bar Snídaně Zvířata povolena Nekuřácké pokoje Internet Apartmán Polopenze

Rodiny s dětmi * Zima / Léto * Skibus

Aktivity:

cyklistika * lyžování / snowboarding * vysokohorská turistika * běžky * dovolená s dětmi

  • Centrum - 10 minut chůze
  • Vlek - 200 m
 

Pension Černava - Odeslat odkaz na e-mail

http://www.klictravel.cz/cz/ubytovani/mala-upa/info-pension-cernava-mala-upa-111-7.html

Odesilatel zprávy
Příjemce zprávy
Poznámka do e-mailu