KLICTRAVEL.CZ > Malá Úpa > Penzion Blesk

Penzion Blesk
Malá Úpa

Penzion Blesk najdete v Malé Úpě (Pomezní Boudy), podle názoru mnohých, nejhezčí krkonošské obci. Jedinečná poloha a krásná příroda Malé Úpy vybízí k mnoha túrám ať pěšky či na kole, v zimě k lyžování v stále kvalitnějším skiareálu SKiMU (případně v blízké Peci pod Sněžkou či na Černé hoře v Janských Lázních), jízdě na běžkách, výletům na skialpech, sáňkování a jiným zimním radovánkám.

Jsme přímo v centru lyžování - mezi areálem Pomezky a U kostela, běžkařský okruh Haida vede cca 100 m od penzionu.

Parkování přímo u penzionu je omezeno počtem míst, v zimě pouze na hlídaném placeném parkovišti.

Za příjemné ceny nabízíme ubytování ve 20 pokojích různých kategorií a velikostí (s vlastním či společným soc. zařízením), k dispozici jsou i rodinné pokoje s oddělenými ložnicemi. Nechybí TV/SAT a wifi připojení k internetu.

Ve stylovém baru se sbírkou Krakonošů si vychutnáte točené pivo, pečlivě vybraná vína nebo italskou kávu. Snídaně je podávána formou švédského stolu, nabízíme polopenzi i celodenní stravování.

Penzion je díky své poloze a kapacitě ideální také pro zimní lyžařské kurzy, výcviky, školy a školky v přírodě, ozdravné pobyty, pobyty jazykových škol, sportovní akce či soustředění. Zajistíme plnou penzi i pitný režim.

„Máme rádi hory a naše hosty.“

Kontaktní informace

Penzion Blesk Malá Úpa

REZERVACE UBYTOVÁNÍ
Penzion Blesk  - Malá Úpa

Penzion Blesk

Cykloturistika Sprcha WC TV / Sat Restaurace Bar Snídaně Nekuřácké pokoje Internet Apartmán Dětský koutek Plná penze Polopenze Sprcha na patře Stolní tenis Úschovna kol Vegetariánská kuchyně Venkovní hřiště

Rodiny s dětmi * Zima / Léto * Krb * Lyžárna

Aktivity:

cyklistika * lyžování / snowboarding * vysokohorská turistika * běžky * dovolená s dětmi * školní akce

  • Centrum - 10 minut chůze
  • Vlek - 500 m
 

Penzion Blesk - Odeslat odkaz na e-mail

http://www.klictravel.cz/cz/ubytovani/mala-upa/info-penzion-blesk-mala-upa-211-7.html

Odesilatel zprávy
Příjemce zprávy
Poznámka do e-mailu