KLICTRAVEL.CZ > Pec pod Sněžkou > Pension Modřanka

Pension Modřanka
Pec pod Sněžkou

Penzion se nachází v blízkosti centra horského střediska Pece pod Sněžkou v nadmořské výšce 740 m, vpravo těsně u příjezdové komunikace před centrální křižovatkou v Peci. Nabízí ubytování až pro 45 osob.
Pro hosty jsou k dispozici 7/2- lůžkové pokoje, 3/3 - lůžkové pokoje, 3/4-lůžkové pokoje, 1/6- lůžkový pokoj. Nově je k dispozici 4 lůžkový apartmán (2 lůžkový obývací pokoj a 2 lůžková ložnice) s TV a ledničkou, kompletně nová koupelna s hydromasážní sprchou, WC a bidetem. U ostatních pokojů je na pokoji umyvadlo s teplou a studenou vodou, na patrech je společné sociální zařízení.
Pro hosty je připravena společenská místnost s TV, videopřehrávačem, DVD přehrávačem, stolním fotbalem. V baru jsou hostům k dispozici šipky. Hosté mají samozřejmě k dispozici vlastní parkoviště přímo u penzionu s 15 parkovacími místy. Parkoviště je udržované i v zimních měsících, pro příjezd k penzionu není nutno používat sněhové řetězy. Parkovíště je pro ubytované hosty zdarma. V zimě mají hosté k dispozici prostornou lyžárnu se zimním vchodem, v létě je možno lyžárnu používat na uložení kol.

Kontaktní informace

Pension Modřanka Pec pod Sněžkou

REZERVACE UBYTOVÁNÍ
Pension Modřanka  - Pec pod Sněžkou

Pension Modřanka

Parkoviště Sprcha Umyvadlo na pokoji WC TV / Sat Restaurace Bar Zvířata povolena Nekuřácké pokoje Apartmán Sprcha na patře Úschovna kol

Rodiny s dětmi * Zima / Léto * Lyžárna * Lednice * WC na chodbě

Aktivity:

  • Centrum - 5 minut chůze
 

Pension Modřanka - Odeslat odkaz na e-mail

http://www.klictravel.cz/cz/ubytovani/pec-pod-snezkou/info-pension-modranka-pec-pod-snezkou-292-3.html

Odesilatel zprávy
Příjemce zprávy
Poznámka do e-mailu