KLICTRAVEL.CZ > Trutnov > Hotel Patria ***

Hotel Patria ***
Trutnov

HOTEL***PATRIA se nachází v městě Trutnově, jež je často zváno „Bránou Krkonoš“.

Budova hotelu má 11 pater, čímž se řadí k nejvyšším stavbám v Trutnově. K jeho výhodám patří taktická poloha, snadná dostupnost, rozsáhlé parkoviště a kapacita až 292 lůžek ve 115 pokojích.

Hotel disponuje velkou a malou restaurací s výbornou kuchyní – À la carte menu, nabídka hotových jídel , ve všední dny navíc polední menu. Dále lze využít prostory kongresového sálu a zasedací místnosti. K relaxaci slouží infra sauna a parní lázeň, sportu si užijete ve fitness centru či na vlastním víceúčelovém hřišti. Večer si můžete posedět v hotelovém baru, kde lze využít k zábavě šipky či stolní fotbálek.

Přímo podél hotelu vede cyklo a inline stezka, v bezprostřední blízkosti najdete městská sportoviště - letní koupaliště, krytý bazén, tenisové kurty, atletický, futbalový a zimní stadion.

Do centra je to 5 minut chůze, 50 m od hotelu se nachází zastávka MHD. Autobusové a vlakové nádraží je od nás vzdáleno přibližně kilometr.

Kontaktní informace

Hotel Patria *** Trutnov

REZERVACE UBYTOVÁNÍ
Hotel Patria *** - Trutnov

Hotel Patria ***

Parkoviště Sauna Sprcha WC TV / Sat Telefon Restaurace Bar Snídaně Nekuřácké pokoje Směnárna Internet Akceptujeme kreditní karty Apartmán Konferenční místnost Trezor Stolní tenis Tenis venkovní Venkovní hřiště

Autobus * Fitnes * Rodiny s dětmi * Zima / Léto * Kavárna * Masáže * Půjčovna kol

Aktivity:

cyklistika * lyžování / snowboarding * dovolená s dětmi * město / centrum

  • Centrum - 5 minut chůze
  • Vlek - Více jak 5000 m
 

Hotel Patria *** - Odeslat odkaz na e-mail

http://www.klictravel.cz/cz/ubytovani/trutnov/info-hotel-patria-trutnov-204-10.html

Odesilatel zprávy
Příjemce zprávy
Poznámka do e-mailu